Diofa Apartman

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Diofa Apartman Siófok villa ligt op afstand van 4 km van de Engel van Vrede en biedt toegang tot toeristische plekken in de omgeving.

    Het vakantiehuis is in de Siofok-Szabadifurdo wijk van Siófok genesteld, niet ver van het Bella Zoo and Animal Park. De villa is gesitueerd binnen 10 minuten met de auto van Siofok Main Beach, terwijl Szabadi vasuti megallohely busstation op 10 minuten lopen ervandaan is. Diofa Apartman villa bevindt zich op afstand van 3 km van gezinsvriendelijke plaatsen zoals Oriaskerek Siofok.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.

    Deze villa biedt een kitchenette, evenals een eetgedeelte om te koken en te dineren. Er zijn ook een waterkoker en een koelkast om uw eigen maaltijd te bereiden. Royal Grill Siofok ligt in de buurt van Diofa Apartman villa en nodigt gasten uit om Europese gerechten te proeven. De woning biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving en ligt op 3 km van het treinstation Siófok.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 06:00 tot 10:00
    LicentienummerMA22035499

    Kameropties bij Diofa Apartman Siófok

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een apart toilet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Diofa Apartman Siófok Gangen foto Diofa Apartman Siófok Interieur foto Diofa Apartman Siófok Toiletten foto Diofa Apartman Siófok Voorzieningen foto Diofa Apartman Siófok Buitenkant foto Diofa Apartman Siófok Faciliteiten foto Diofa Apartman Siófok Zakenleven foto Diofa Apartman Siófok Faciliteiten foto Diofa Apartman Siófok Kamer foto Diofa Apartman Siófok Bedden foto
    Huis met 3 Slaapkamers

    Grootte: 85 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Diofa Apartman Siófok Buitenkant foto Diofa Apartman Siófok Voorzieningen foto Diofa Apartman Siófok Gangen foto Diofa Apartman Siófok Gangen foto Diofa Apartman Siófok Keuken foto Diofa Apartman Siófok Kamer foto Diofa Apartman Siófok Kamer foto Diofa Apartman Siófok Keuken foto Diofa Apartman Siófok Toiletten foto Diofa Apartman Siófok Buitenkant foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 85 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Diofa Apartman Siófok

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Diofa Apartman Siófok

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken aanwezig in Diofa Apartman villa?
      Ja, een kitchenette, samen met een waterkoker en een koelkast, is beschikbaar in Diofa Apartman villa.
    • Welke bekende bezienswaardigheden vinden de gasten in de buurt van de villa?
      Gasten van de villa kunnen onder andere het Bella Zoo and Animal Park (1 km), de Engel van Vrede 4) en Siofok Main Beach 4,1) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Diofa Apartman Siófok